Widget WYSIWYG

Ta lekka wtyczka tworzy nowy typ Widget który działa w podobnej konfiguracji tak jak edycja postu dodaje bloki w którym można tworzyć  zawartość widoczną w oknie widget.

widge-wizualny000

 

Dodaje również widżet typu WYSIWIG do ustawień do widgetów. Podczas przeciągania ten widget do jednego z obszarów wyświetlania te bloku, można wybrać, który z zapisanych bloków pokazać w tym gadżecie.

Korzyści z używania tej wtyczki.

Zarządzanie całą zawartością widget z jednego miejsca.
Tworzenie ładnych i bogatych zawartości które tworzymy tak jak posty czy strony.
poprzez ładowanie mediów możemy wstawić zdjęcia, filmy i inne  media do widgetów.
Podczas pracy z wieloma redaktorami, wydawcami możemy teraz edytować blok bez konieczności odwiedzenia strony widgetu. Możemy kreować większą liczbę tego typu bloków, których zawartość jest wyświetlana w bocznych okienkach na naszej stronie.

widget-wizualny0
Tłumaczenia

Wtyczka jest w pełni gotowy do tłumaczenia, a obecnie jest w 3 językach. Jeśli chcesz pomóc, tłumacząc wtyczki w swoim ojczystym języku, proszę dać mi znać.:)

Angielski (domyślny) – wg autora.
Holenderski (nl_NL) – wg autora.
Hiszpański (es_ES) – Maria Ramos z WebHostingHub
Włoska (it_IT) – Tiziano D’Ango od Studio D’Angelo

Oczywiście jeżeli będziecie chcieli Państwo używać ta wtyczkę w realizacji strony responsywnej, to ją przetłumaczymy na język Polski.

Pełniejszy opis funkcji, odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania i mozliwość pobrania wtyczki na stronie:

http://wordpress.org/plugins/wysiwyg-widgets

Warto chociaż przetestować tą wtyczkę i przekonać się o jej wartości użytkowej w uatrakcyjnieniu naszej strony lub naszego bloga.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/zm003200/_sub/mobilne-strony/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

Dodaj komentarz