Przewiń do góry – wtyczka

scroll to top

Przewiń do góry – Scroll Back to Top  – to wtyczka WordPress ułatwiająca szybki powrót na górę strony do menu poziomego.

Wtyczka przewiń do góry jest przydatna szczególnie  na stronach responsywnych przystosowanych do odbioru dla urządzeń mobilnych. W urządzeniach mobilnych strona się mocno wydłuża, bo w jedna linię wchodzą także bloki z bocznych paneli. Dlatego szybki powrót do góry ułatwia nawigacje na stronie, gdy oglądamy ją w urządzeniu przenośnym.

Przewiń (Powrót) do góry jest wtyczką WordPress, dodającą przycisk, który pojawia się tylko wtedy, gdy użytkownicy przechodza na dół strony.

Pozwala im, aby przewinąć  się szybko do góry strony. Wtyczka przewiń do góry jest wstępnie skonfigurowana i jest w pełni funkcjonalna już od aktywacji. Wtyczka oferuje szereg funkcji dla webmasterów w obsłudze całkowicie dostosować wygląd, pozycję i animacji. Ponadto, jest tam ustawienie, aby umożliwić umieszczenie przycisku w trybie podglądu, więc pojawia się tylko po zalogowaniu się, co ułatwia konfigurację i nasze próby nie są widoczne dla użytkowników. Po wybraniu zadowalającego nas ustawienia możemy  ją włączyć dla wszystkich, aby ją widzieli! Przycisk ten jest oparty na jQuery i jest banalnie prosty, bez potrzeby zmiany jakichkolwiek znaczników lub tematu.

Wykorzystanie

Ten został zbudowany dla każdego do użytku, takze dla tych którzy nie znają zasad HTML czy CSS!

Można w niej wybierać kształt kursora ( ikony) kolor oraz zamiennie tekst.

przewiń do góry - scroll to top

 

Wtyczkę można pobrać:

https://wordpress.org/plugins/scroll-back-to-top

Back to top scroller to bardzo prosta wtyczka spełniający podobne funkcje czyli przewiń do góry.

scrool top - przewiń w górę

Wtyczka dodaje prosty (do góry) przycisk na swojej stronie na dole umożliwiając użytkownikom szybki sposób przewijać z powrotem do góry strony.

Wtyczkę można pobrać:

https://wordpress.org/plugins/back-to-top-scroller/screenshots


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/zm003200/_sub/mobilne-strony/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

Dodaj komentarz